جاه‌طلب باشید!

بعید می‌دانم روی این موضوع که یادگیری زبان انگلیسی از نان شب هم واجب‌تر است، اختلاف نظر داشته باشیم. اما حق دارید! مشکل از جایی شروع می‌شود که نمی‌دانید در این آشفته بازار آموزش، برای یادگیری زبان انگلیسی سراغ چه کسی بروید؟
حالا که اینجا هستید، اگر می‌خواهید غیرممکن‌ها را ممکن کنید و دنبال برگ برنده می‌گردید، فقط باید جاه‌طلب باشید.

چرا گروه آموزشی دکتر محسن نوین؟

سوال خوبیست. اصلا چرا باید دکتر محسن نوین تن را برای آموزش زبان انگلیسی انتخاب کنیم؟ اگر اندکی وقت داشته باشید تا کمی از مسیر خودم را برایتان تعریف کنم، به جواب همه سوالاتتان می‌رسید. با من همراه باشید.
جاه‌طلبی من دقیقا از 15 سالگی شروع شد و برای اینکه بتوانم مهارت‌هایم را به خودم ثابت کنم، سراغ زبان انگلیسی رفتم و توانستم در آزمون تافل، نمره 585 را کسب کنم. اما برای من این تمام ماجرا نبود، چراکه جاه‌طلبی من تمام‌نشدنی بود و قصد داشتم در مسیری قدم بردارم که چند سال آینده بتوانم همین مسیر را برای دوستان و هموطنان عزیزم هموار کنم.
18 سالگی به آمریکا مهاجرت کردم و در رشته آموزش زبان انگلیسی از دانشگاه Texas At Taylor مدرک لیسانسم را گرفتم. ولی باز هم اینجا خط پایان نبود. بلافاصله وارد مقطع فوق لیسانس شدم و این بار مدرک کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی را از دانشگاه شفیلد دریافت کردم.

شاید اینجا برای خیلی سقف آرزوهای‌شان باشد. ولی من باید همچنان ادامه می‌دادم و در نتیجه وقتی که 26 ساله بودم مدرک دکترای نوشتار عمومی و تحلیلی زبان انگلیسی را از دانشگاه تگزاس ات تایلر گرفتم.

دانش تخصصی و شناخت عمیق از زبان انگلیسی آمریکایی و کسب مهارت در لهجه جنوب و شمال آمریکا، خیلی زود به من کمک کرد تا تدریس خصوصی را در آموزشگاه‌های زبان این کشور آغاز کنم. ادامه این ماجرا هم 8 سال تدریس در کشورهای سنگاپور، مالزی و امارات بود.

اما همچنان این تمام داستان نیست! اگر می‌خواهید موفق شوید باید جاه‌طلب باشید. ولی اگر هنوز تردید دارید در ادامه این مسیر پر فراز و نشیب، بیشتر با رزومه من آشنا شوید:
تحصیل در رشته حقوق دانشگاه آزاد قزوین
اخذ مدرک وکالت بین‌المللی در حقوق بین‌المللی دانشگاه کومبریای انگلستان (Coumbria University of London)
آموزش تخصصی زبان انگلیسی در رشته‌های بازرگان و حقوق
مشاوره ارشد قراردادهای بین‌المللی در کمپانی‌های ایرانی و اروپایی به مدت ۸ سال
مدرس ارشد خطوط هواپیمایی داخلی و خارجی برای کارآموزان مهمانداری هواپیما

حالا من با 20 سال سابقه تدریس و کسب تجارب و تخصص‌های فراوان در حوزه‌های عمومی و تخصصی زبان انگلیسی با گذشته‌ و حالی که برایتان تعریف کردم، می‌خواهم شما را هم به این باور برسانم که جاه‌طلبی پایانی ندارد و شک نکنید که موفقیت حق شماست.
گروه آموزشی نوین تن با ساده‌ترین و جذاب‌ترین روش‌های منحصربه‌فرد، مسیری را برای شما فراهم می‌کند تا بدون توقف زبان انگلیسی به زبان دوم شما تبدیل شود.