گروه آموزشی نوین تن

درباره دکتر محسن نوین تن

دکتر محسن نوین تن با بیست سال تجربه در آموزش و تدریس زبان انگلیسی، مهارت خود را در زبان آموزی از سن 15 سالگی با نمره 585 در آزمون تافل به ثبت رساند.

در 18 سالگی به آمریکا مهاجرت کرد و در رشته آموزش زبان انگلیسی مدرک لیسانس خود را از دانشگاه تگزاس اَت تایلر (Texas At Tylor university (USA)) دریافت نمود. سپس بلافاصله وارد مقطع فوق لیسانس شد و تحصیلات خود را در رشته ی مدیریت بازرگانی در دانشگاه شفیلد (sheffield ) با موفقیت پشت سر گذاشت. سپس در سن بیست و شش سالگی رشته نوشتار عمومی و تحلیلی زبان انگلیسی را ادامه داد و مدرک دکترای خود را از دانشگاه تگزاس اَت تایلر دریافت کرد.

دکتر محسن نوین تن با دانش تخصصی و شناخت عمیق زبان انگلیسی – آمریکایی و تخصص در لهجه جنوب و شمال آمریکا، تدریس خصوصی را در آموزشگاه های زبان آمریکا شروع کرد. او به مدت 8 سال کار تدریس خود را در کشورهای سنگاپور، مالزی و امارات ادامه داد.

اما این همه داستان نیست! تحصیل در رشته حقوق عمومی در دانشگاه آزاد قزوین و اخذ مدرک وکالت بین المللی در حقوق بین الملل از دانشگاه کومبریای انگلستان (Coumbria University of London) به او کمک کرد، تا بتواند علاوه بر تدریس زبان انگلیسی به زبان آموزان خارجی، مکالمه مناسب برای بازرگانی را نیز آموزش دهد. به علاوه او فعالیت های خود را با شرکت های بین المللی ایرانی و اروپایی به عنوان مشاور ارشد در قراردادهای بین المللی به مدت 8 سال ادامه داد.

دکتر محسن نوین تن پس از مدتی دامنه فعالیت های خود را گسترده تر کرد. او به عنوان مدرس ارشد خطوط هواپیمایی داخلی و خارجی به مدت یک سال به کارآموزان مهمانداری هواپیما، آموزش حرفه ای و تخصصی داد. علاوه بر این ها تجربیاتش در رشته های حقوق و بازرگانی زمینه مناسبی بود، تا بتواند از طریق سخنرانی در سمینارهای مختلف صنعتی و بازرگانی، دانش و تجربیات خود را با علاقه مندان این عرصه به اشتراک بگذارد.

دوستان عزیز تجربیات وسیع دکتر نوین تن در تدریس حرفه ای و تخصصی زبان انگلیسی – آمریکایی، تضمین کننده کیفیت آموزش زبان در زمینه محاوره و ارتباط اجتماعی، زبان تخصصی تجاری و زبان تخصصی حقوقی است. کافی است یکی از دوره های آموزش زبان دکتر محسن نوین تن را خریداری کنید تا خودتان به این باور برسید.