شما دوستان برای این کار می‌بایست به منوی ثبت نام بروید و با وارد کردن ایمیل و شماره موبایل خود ثبت نام را انجام دهید. بعد از وارد کردن ایمیل و شماره موبایل، یک کد تایید به هردو ارسال می شود. از آنجایی که هردوی این کدها یکسان هستند، می‌توانید به هر کدام که راحت‌تر هستید، مراجعه کرده و اکانت خود را تایید کنید.

کسی است که سایت گروه آموزشی نوین تن را به شخص دیگری معرفی می کند و باعث می شود در صورت خرید محصولات، هم برای خود و هم شخص معرفی شده تخفیف در نظر گرفته شود.

کد معرف همان نام کاربری هر شخص است که می‌تواند در اختیار افراد مختلف قرار گیرد، تا هر دو از تخفیف ها و پورسانت‌های متنوع سایت گروه آموزشی نوین تن بهره‌مند شوند.

بابت خرید اولی که آن شخص انجام دهد و کد معرف شما را وارد کند، 10 درصد از خرید اول به کیف پورسانت معرف واریز می شود.

اگر برای اولین خرید خود کد معرف را وارد کنید، به طور خودکار 10 درصد تخفیف برای شما لحاظ می‌شود.

به غیر از تخفیف‌هایی که گروه آموزشی نوین تن در مناسبت‌های مختلف در نظر می‌گیرد، بابت هر خریدی که انجام می‌دهید، 10 درصد از مبلغ پرداختی به کیف پول شما واریز می‌شود.

با شارژ کیف پول فقط می‌توانید از محصولات داخل سایت خرید کنید. اما می‌توانید ماهیانه مبلغ کیف پورسانت خود را برداشت کنید.

همه افراد می‌توانند از سایت گروه آموزشی نوین تن درآمد داشته باشند؛ فقط کافیست نام کاربری خود را به عنوان کد معرف در اختیار افراد دیگر قرار دهند.
البته افرادی که دارای صفحات پربازدید مثل سایت، پیج‌های اینستاگرام و … هستند، نیز می‌توانند از این امکانات خود استفاده کنند و کد معرف خود را در اختیار کاربران بیشتری قرار دهند؛ تا با خرید کاربران از سایت، پورسانت بیشتری برای این عزیزان واریز شود.

خیر! چون ما در این سایت چندین فایل آموزشی رایگان مرتبط با هر دوره را در اختیار شما قرار می‌دهیم. بنابراین بهتر است قبل از هر اقدامی فایل‌های آموزشی رایگان را دانلود کرده و به طور کامل بررسی نمایید. سپس در صورت رضایت اقدام به خرید کنید. از آنجایی که تمام دوره‌های آموزشی ما به صورت دانلودی بوده و لینک‌های دانلود دقیقا بعد از پرداخت در اختیار شما قرار می‌گیرد، بدیهی است که امکان باز گرداندن وجه بعد از خرید میسر نیست.

شخص خریدار و تمام کسانی که با خریدار زیر یک سقف زندگی می‌کنند، اجازه استفاده از تمام دوره‌های خریداری شده گروه آموزشی نوین تن را دارند.

بله کاربران همیشه می‌توانند در رابطه با آموزش‌هایی که خریداری می‌کنند، سوالات خود را در سایت مطرح کنند تا کارشناسان در اسرع وقت به آنها پاسخ دهند.