خیلی راحت! کافیست شما دوستان عزیز با کلیک روی گزینه ورود/عضویت وارد صفحه ثبت‌نام شده و ایمیل و شماره موبایلتان را وارد کنید. سپس یک کد تاییدیه یکسان برای ایمیل و گوشی شما ارسال می‌شود که با واردکردن هر کدام از آنها می‌توانید حساب کاربری خود را تایید کنید.

معرف به فردی گفته می‌شود که سایت گروه آموزشی نوین تن و محصولات آن را به افراد دیگر معرفی می‌کند تا در ازای خریدهای انجام‌شده برای خودش و دیگران تخفیف در نظر بگیریم.

برای اینکه راحت باشید کد معرف را همان نام کاربری تعریف کرده‌ایم. کافیست هنگام خرید محصولات نام کاربری معرف را ثبت کنید تا هم برای معرف و هم برای خریدار تخفیف و پورسانت‌های ویژه در نظر بگیریم.

بابت خرید اولی که با کد معرف شما انجام می‌شود، 10 درصد از خرید اول به کیف پورسانت اضافه خواهد شد.

گروه آموزشی نوین تن به مناسبت‌های مختلف، تخفیف‌های ویژه‌ای را در نظر می‌گیرد. اما به جز آن، در هر خرید 10 درصد از مبلغ پرداختی به کیف پول شما بر می‌گردد.

با شارژ کیف پول فقط می‌توانید از محصولات سایت خریداری کنید. اما این امکان وجود دارد که ماهیانه مبلغ موجود در کیف پورسانت خود را برداشت کنید.

هر کسی که در سایت ثبت نام کرده است و نام کاربری دارد می‌تواند کد معرف خودش را به دیگران بدهد تا هنگام خرید آنها، کسب درآمد کند. این روش همکاری در فروش برای آنهایی که سایت یا پیج اینستاگرام پرمخاطب دارند می‌تواند درآمد و پورسانت بیشتری داشته باشد.

به 2 دلیل مهم، خیر! اول، به جای اینکه به شما وعده بازگشت وجه بدهیم و بعدا به دلایل مختلف از پرداخت آن سرباز بزنیم، برای هر دوره چند فایل آموزشی رایگان آماده کرده‌ایم تا برای تصمیم‌گیری راحت آنها را دانلود کرده و بارضایت خرید کنید. دوم اینکه فایل‌های آموزشی ما به صورت دانلودی است و بلافاصله بعد از خرید تمام لینک‌ها و منابع لازم در اختیار شما قرار می‌گیرد.

خبر خوب اینکه شخص خریدار و تمام افرادی که با او زیر یک سقف زندگی می‌کنند، اجازه استفاده از تمام دوره‌های خریداری شده گروه آموزشی نوین تن رادارند.

قطعا! همواره می‌توانید در رابطه با آموزش‌های خریداری شده سوالات خود را بپرسید و ما هم در سریع‌ترین زمان ممکن پاسخ شما را ارسال می‌کنیم.